Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 klas maturalnych

W piątek 29 kwietnia, po czterech latach wyczerpującej nauki, swoją przygodę z naszą szkołą zakończyli uczniowie klas czwartych technikum. Pożegnanie maturzystów rozpoczęła Msza Święta w kościele p.w. Świętego Józefa, w której wzięli udział maturzyści, wychowawcy oraz dyrekcja.
Uroczystość w szkole rozpoczęła się od przemówienia pani dyrektor Anny Byczuk, która podziękowała młodzieży za ich wkład i zaangażowanie w życie szkoły. Pani dyrektor życzyła maturzystom powodzenia na egzaminach maturalnych i złożyła podziękowania gronu pedagogicznemu za trud nauczania młodych ludzi.
Swoją obecnością uroczystość uświetnił też ks. dziekan Grzegorz Chabros, który zabierając głos życzył absolwentom powodzenia na najważniejszym egzaminie z dorosłości oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
Uroczystość, swoją obecnością uświetnił pan Jarosław Korzeń Wicestarosta Tomaszowski. Pogratulował absolwentom uzyskania świadectw dojrzałości oraz życzył dalszych sukcesów.
Pani dyrektor nagrodziła absolwentów, którzy osiągnęli bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, zdobyli wysokie miejsca w licznych olimpiadach i konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych oraz brali aktywny udział w życiu samorządu szkolnego.
Następnie maturzyści przekazali Sztandar Szkoły klasom młodszym.
Po części oficjalnej odbyła się krótka akademia przygotowana przez uczniów pod kierownictwem p. Agnieszki Raczkiewicz.
Z całego serca zapewniamy naszych maturzystów, że pozostaną w naszej pamięci przez długie lata i życzymy sukcesów na egzaminach maturalnych!

Zobacz więcej…