KONKURS!!!

Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w konkursie pt. „Człowiek Wolny od Nałogów”.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej lub hasła, sloganu z przekazem treści promujących zdrowy styl życia.
Celem konkursu jest:
– popularyzacja wiedzy o szkodliwości środków psychotropowych zmieniających nastrój,
– kształtowanie odpowiedniej postawy wobec własnego zdrowia oraz zdrowia rodziny.
Warunki uczestnictwa:
– Konkurs plastyczny (forma plakatu, technika dowolna, format prac A-3, A-4).
– Konkurs na hasło, slogan (krótkie hasło, slogan z przekazem treści promujących zdrowy styl życia).
Hasło, slogan powinno być krótkie i sformułowane tak, aby mogło zostać wykorzystane w kolejnej edycji Dni Promocji Zdrowia. Nie może zawierać wulgaryzmów i być obraźliwe. Powinno zwracać uwagę na korzyści płynące z prowadzenia zdrowego stylu życia.
Tematyka prac: popularyzacja, promocja zdrowego trybu życia np. Jak zdrowo się odżywiać? Co szkodzi zdrowiu młodego człowieka?
Prace należy dostarczyć do dnia 27 maja 2022 r. do p. Marty Krzaczyńskiej, p. Doroty Głowackiej lub p. Magdaleny Dworzyckiej.
Laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe!