Wycieczka przedmiotowa do RST Roztocze i WSK

30 maja 2022 roku uczniowie klasy I i II Technikum Ekonomicznego wraz z opiekunami p. Katarzyną Neć i p. v-ce dyrektor Martą Świderek wybrali się na wycieczkę przedmiotową do RST Roztocze i WSK w Tomaszowie Lubelskim. Celem wycieczki było zapoznanie się z procesem produkcji, magazynowania wyrobów gotowych oraz zapoznanie młodzieży z poszczególnymi stanowiskami pracy biurowej i zakresem obowiązków, jak też bezpośredni kontakt z zawodem technika ekonomisty.
Uczniowie, na przykładzie funkcjonującego na rynku przedsiębiorstwa, mogli pogłębić swoją wiedzę teoretyczną, uzyskaną w szkole na lekcjach z przedmiotu: ekonomia, gospodarka zasobami rzeczowymi, praca biurowa, technika pracy biurowej. Pracownik przedsiębiorstwa – kierownik produkcji oprowadził uczestników wycieczki po zakładzie.
Dziękujemy Panu Romanowi Rak – Właścicielowi zakładu i pracownikom za umożliwienie zwiedzania zakładu, przekazane informacje i poświęcony czas, pomimo różnych zawodowych obowiązków.