Faro, dzień 3

lo

Powitaliśmy kolejny dzień w słonecznej i gorącej Portugalii. Dziś mogliśmy jeszcze lepiej poznać nasze miejsca pracy oraz utrwalić w pamięci jak się do nich dostać. Niektórym z nas wystarczył krótki spacer, ale są też tacy, którzy „bawią się” w podróżowanie autobusami. Wszyscy zaczynamy nabierać doświadczenia w swoim fachu oraz oswajamy się z tutejszym językiem a także ćwiczymy angielski. Dzięki zajęciom portugalskiego, które prowadzi Olavo możemy lepiej rozumieć otoczenie i przełamywać bariery językowe. Początki są trudne, ale nie brakuje nam chęci do nauki, w czym pomaga przyjazna atmosfera i wzajemna pomoc.

To był dla nas długi, ekscytujący dzień pełen nowych doświadczeń w pracy i pozyskiwania umiejętności, które na pewno zaowocują w przyszłości.


Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000056171 jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Erasmus+