Faro, dzień 4

lo

Kolejny dzień praktyk za nami, mimo trudności językowych dajemy sobie radę.

Dziewczyny pracowały w hotelach: Aveiclean, Faro Boutique Hotel oraz Alameda Exclusive House w dziale housekeepingu. Natomiast Ksenia doskonaliła procedury check-in, check-out w recepcji Faro Boutique Hotel. Chłopaki z budownictwa rozmontowywali stalowe szalunki z filarów, które dzień wcześniej zalewali betonem. Jesteśmy także pod wrażeniem osiągnięcia informatyków, którzy w dwa dni skończyli konfigurowanie systemu do użytku komputerów przez stałych klientów firmy Sabit-Computadores e Sistemas de Informatica Lda oraz pisanie kodu do Windowsa 11 pod nazwą „DirectoryCacheLifetime”, który pozwalał na szybsze otwieranie plików 32 bit.

Po praktykach odbyły się zajęcia języka portugalskiego z drugą grupą, które prowadziła pani Ada. Czekamy na dalsze sukcesy naszych kolegów i koleżanek.

Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000056171 jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Erasmus+