Faro, dzień 5

lo

To już piątek! Nasze praktyki jak zwykle były owocne i pełne zaangażowania, ciągłe wyzwania i styczność z obcym językiem dają nam motywację do działania. Dziewczyny z hotelarstwa przygotowywały pokoje i części ogólnodostępne na przyjęcie gości. Informatycy instalowali systemy baz danych a poza tym Mikołaj w firmie CasaX tworzył grafiki w programie Fotoshop a Oskar, Kacper, Ania i Kamil w firmie Clube do Hardware składali zestawy komputerowe, Piotrek z Wojtkiem w BP Game Multimedia przygotowywali komputery do recyklingu. Michał, Oskar, Hubert, Norbert i Łukasz z budownictwa jak zwykle pracowali bardzo ciężko. Zajmowali się dzisiaj robotami budowlanymi stanu surowego. Miłym momentem było spotkanie z naszą panią dyrektor , która wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych odwiedzała miejsca praktyk, rozmawiała z naszymi tutorami i przyglądała się naszej pracy. Po południu pierwsza grupa nadal uczyła się języka portugalskiego  i odkrywała nowe słownictwo. Niecierpliwie czekamy na weekend, bo mamy zaplanowane fajne wycieczki i ma być słonecznie.
Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000056171 jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Erasmus+