Faro, weekend

lo

W sobotę wyruszyliśmy na wycieczkę do Benagil. Wrażenia były niesamowite. Najpierw szliśmy dość długą drogą po klifach podziwiając widoki na ocean, strome skały, zatoczki, jaskinie. Było dużo śmiechu, pomagaliśmy sobie w trudniejszych momentach, szukaliśmy najlepszych miejsc na fotki, oczywiście na IG. Potem był czas na plażowanie w pięknej zatoce otoczonej klifami. Woda była troszkę chłodna, ale nie zniechęciła nas do kąpieli. Wieczorem grubo smarowaliśmy kremy na nasze plecy, twarze, ręce i nogi. Przecież musimy skorzystać jeszcze z naturalnej Vitaminy D.
Niedziela była kolejnym dniem plażowym. Zaczęliśmy od podróży promem na wyspę Farol, gdzie znajduje się małe turystyczne miasteczko z latarnią morską oraz pięknymi piaszczystymi plażami ciągnącymi się wzdłuż wybrzeża Atlantyku. Spędziliśmy tu trochę czasu opalając się, relaksując, zachwycając wyjątkowymi, niecodziennymi widokami. Niektórzy byli bardziej aktywni- tworzyli budowle z piasku, próbowali swoich sił na falach oceanu, gromadzili kolejne zdjęcia na IG. To był super odpoczynek. Wróciliśmy zmęczeni ale baaardzo zadowoleni.
Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000056171 jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Erasmus+