Faro, dzień 9

lo
Kolejny dzień naszych praktyk minął w mgnieniu oka. W dalszym ciągu szlifowaliśmy swoje umiejętności zawodowe, praca staje się coraz przyjemniejsza. Komunikacja w języku angielskim jak i portugalskim nie wydaje się taka straszna jak na początku. Dzięki lekcjom języka portugalskiego prowadzonym przez Adę i Olavo znamy słownictwo, które pomaga nam w zrozumieniu innych podczas odkrywania pięknych zakątków Faro. Wieczorem podjęliśmy wyzwanie konkursowe polegające na zrobieniu najciekawszego zdjęcia przedstawiającego ,,Klimaty Portugalii”. To już ostatnie dni naszego pobytu w Portugalii, powoli zaczynamy kupować pamiątki przypominające nam ten cudownie spędzony czas.
Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000056171 jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Erasmus+