Faro, dzień 11

lo

Tak jak co dzień każdy z nas wybrał się do miejsca swoich praktyk. Po zakończonej pracy oraz smacznym obiedzie, ekipa Wake Up zorganizowała nam grę terenową po całym mieście Faro. Na wykonanie 16 zadań mieliśmy  3,5 godziny, jednak wszystkim udało się ukończyć wyzwania przed czasem. Zadania wymagały od nas znajomości języka portugalskiego, jak i angielskiego, orientacji w mieście oraz kreatywności. Nasze poczynania musieliśmy dokumentować zdjęciami oraz wysyłać do organizatorów. Cała zabawa pozwoliła nam jeszcze bardziej poznać miasto oraz spędzić wolny czas w miły i ciekawy sposób. Po powrocie do domu Panie nauczycielki zorganizowały urodzinową niespodziankę dla Wiktorii, która dzisiaj obchodzi swoje 18 urodziny. Wieczorem poszliśmy nad ocean podziwiać zachód słońca.
Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000056171 jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Erasmus+