XIX DNI RZUCANIA PALENIA

W ramach XIX Dni Rzucania Palenia serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji pn  „Włącz myślenie – wyłącz palenie!” oraz w konkursie  popularyzującym wiedzę na temat szkodliwości palenia tytoniu pn. „Rzuć palenie razem z nami ‘’. Udział w konkursie polega na wykonaniu indywidualnie pracy w dowolnej formie:
– plastycznej (technika dowolna, format dowolny)
– literackiej (gatunek prac dowolny: opowiadanie, wiersz, scenariusz, wspomnienie, itp.)
– prezentacji multimedialnej.
Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę: imię i nazwisko autora pracy, szkoła, klasa. Prace prosimy składać do dnia 3 listopada 2022r. do  p. Doroty Głowackiej, p. Magdaleny Dworzyckiej lub  można przynieść do biblioteki szkolnej. Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w dniu 18 listopada 2022r. podczas finału XIX Dni Rzucania Palenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim.