Wycieczka w Bieszczady

W dniach 11-13 października br. uczniowie klas 4b, 4u, 3bh, 3mz oraz 4e wybrali się na wycieczkę w Bieszczady. Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie klas, pani Małgorzata Bębnik, Jolanta Tujaka, Iwona Glina oraz opiekun pani Monika Nowak. Pierwszego dnia młodzież zwiedziła tamę nad zalewem Solińskim oraz udała się w rejs statkiem. Wieczorem grupa spędzała czas przy ognisku. Drugiego dnia wycieczki uczestnicy wraz z przewodnikiem wyruszyli szlakiem górskim na Tarnicę. Ostatniego dnia wycieczki młodzież wraz z opiekunami odwiedzili Przemyśl. Wyjazd w Bieszczady był wspaniałą okazją do podziwiania pięknego jesiennego krajobrazu gór oraz stworzył możliwość integracji zespołów klasowych. Uczniowie z pewnością będą długo pielęgnowali go w pamięci.