Spotkanie Opłatkowe w Internacie

20 grudnia w internacie odbyło się uroczyste Spotkanie Opłatkowe. Spotkanie rozpoczęła Kierownik Internatu – Pani Jadwiga Szmoniewska, która powitała przybyłych gości oraz złożyła życzenia świąteczne i noworoczne. Następnie głos zabrali Dziekan – Grzegorz Chabros oraz Młodzieżowa Rada Internatu a także Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno Zawodowych – Pani Anna Byczuk i Wicedyrektor Zespołu Szkół Techniczno Zawodowych – Pani Marta Świderek. Po części oficjalnej uczestnicy wigilii składali sobie życzenia oraz dzielili się opłatkiem, a następnie Pani Wicedyrektor – Marta Świderek na ręce przedstawicieli MRI podarowała gry edukacyjne. Wszyscy zasiedli do stołu i przy dźwiękach kolęd spożywali przygotowane potrawy. Czuć było świąteczną atmosferę. Na koniec uroczystości wychowankowie poszczególnych grup pięknie odśpiewali przygotowane kolędy i pastorałki.
Niech czas Bożego Narodzenia będzie pełen ciepła, radości i wytchnienia od codziennego pędu. Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy Młodzieżowa Rada Internatu.