Dzień Kobiet w Bibliotece Miejskiej

W Miejskiej Bibliotece odbyło się spotkanie artystyczno – dyskusyjne „Portret kobiety słowem, dźwiękami i pędzlem malowany”, które przygotowaliśmy razem z młodszymi kolegami z Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.
W przyjemnej atmosferze obejrzeliśmy ciekawe prezentacje multimedialne: „Kobiety w mitologiach”, „Motyw kobiety w sztuce”. Dzięki wystąpieniom członków MDKK oraz Pauliny (IVh), Gabriela (IIk) i Damiana (IIk) mogliśmy odkrywać nowe spojrzenia na kobiety w różnych utworach poetyckich i muzycznych.
Na zakończenie tego bogatego w treści i wrażenia spotkania złożyliśmy paniom i naszym nowym koleżankom życzenia z okazji ich święta oraz wręczyliśmy im kwiaty.
W spotkaniu uczestniczyła klasa IIk, pod opieką wicedyrektor p. M. Świderek i p. M. Ożgi.