Człowiek Wolny od Nałogów

Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w konkursie pt. „Człowiek Wolny od Nałogów”. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej lub prezentacji multimedialnej, filmiku z przekazem treści promujących zdrowy styl życia.
Celem konkursu jest:
– popularyzacja wiedzy o szkodliwości środków psychotropowych zmieniających nastrój,
– kształtowanie odpowiedniej postawy wobec własnego zdrowia oraz zdrowia rodziny.
Warunki uczestnictwa:
– Konkurs plastyczny (forma plakatu, technika dowolna, format prac A-3, A-4).
– Konkurs na prezentację multimedialną lub filmik ( Tematyka: instruktażowy tygodniowy plan treningowy przedstawiony w formie prezentacji multimedialnej ze zdjęciami/ grafiką lub krótkiego filmiku. Plan treningowy może być skoncentrowany na jednym celu treningowym (np. wyszczuplenie sylwetki) lub może być ogólnorozwojowy poprawiający kondycję organizmu.
Tematyka prac: popularyzacja, promocja zdrowego trybu życia np. Jak zdrowo się odżywiać? Co szkodzi zdrowiu młodego człowieka?
Prace należy dostarczyć do dnia 24 maja 2023 r. do p. Doroty Głowackiej lub p. Magdaleny Dworzyckiej lub przynieść do biblioteki szkolnej.
Laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe!