I Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Wokalnej Nauczycieli i Pracowników Oświaty

Z ogromną radością informujemy, iż nasza nauczycielka, p. Iwona Malec wzięła udział w I Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Wokalnej Nauczycieli i Pracowników Oświaty i zdobyła wyróżnienie. Konkursowe przesłuchania na żywo z udziałem publiczności odbyły się podczas Koncertu w Zamojskim Domu Kultury w dniu 29 maja 2023 roku.
I Wojewódzki Przegląd Twórczości Wokalnej Nauczycieli i Pracowników Oświaty organizowany był przez Kuratorium Oświaty w Lublinie. Celem wydarzenia była prezentacja własnych pasji artystycznych, wymiana doświadczeń pedagogów oraz integracja artystyczna środowiska oświatowego. Podstawę oceny Jury stanowiły walory głosowe, dobór repertuaru, interpretacja utworu, muzykalność, wyczucie rytmu oraz wyraz artystyczny.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów