Dni Promocji Zdrowia

W dniu 13 czerwca 2023 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Dniach Promocji Zdrowia organizowanych przez Urząd Miasta Tomaszów Lubelski. Impreza odbyła się w parku miejskim. Młodzież przygotowała warsztaty kulinarne dla uczniów tomaszowskich szkół podstawowych. Przygotowane zostały zdrowe przekąski oraz napoje. Zaangażowani uczniowie: Bartnicka Róża, Bukała Dominika, Klimczuk Nikola, Kuczma Hanna, Kuśmierczak Ewelina, Majdanik Lena, Polowiec Julia, Suraj Julia z klasy II u, Garbiec Oliwia, Procnal Klaudia z klasy IV u oraz uczniowie z klas: I u, IV u i II h. Nad przygotowaniem oraz przebiegiem warsztatów czuwały panie Małgorzata Cuch, Iwona Glina, Barbara Kuźniarz, Monika Bednarz i Izabela Hacia. Pomocą techniczną służyli uczniowie klasy I m pod nadzorem Andrzeja Senetry.

Więcej zdjęć…