Nasi uczniowie na Word Robot Olympiad

Wczoraj nasza drużyna dotarła do Odense miasta w Danii gdzie zorganizowana jest Światowa Olimpiada Robotyczna. W turnieju bierze udział ponad 200 drużyn z całego świata. Zawody to nie tylko zmagania robotów ale także wspaniała okazja na zawarcie przyjaźni, poznanie miasta Odense, Kopenhagi i zwiedzenie Legolandu. Udział w olimpiadzie to efekt pracy i pasji naszych uczniów z technikum informatycznego: Gabriela Buczaka IIIk, Kamila Krawczyka Vk, Oskara Krystka Vk. Wyjazd nie doszedłby do skutku gdyby nie wsparcie finansowe naszego partnera Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lub. oraz naszych sponsorów:
WSK-Tomaszów Lubelski Sp. z o.o.
NATURA Sp. z o.o.
Rym-Graf Łukasz Rymarczuk
RST ROZTOCZE Sp. z o.o.
SVZ Tomaszów Sp. z o.o.
BD Bartecki Sp. z o.o.
B 4 Bartecki Spółka Komandytowa
RS Engineering Sp. z o.o.
Dziękujemy!!!
Trzymajcie kciuki za naszą drużynę!!!