Środa w Faro – 11.10.2023 r.

11.10.2023 r. to już ósmy dzień pobytu w Portugalii w malowniczym mieście Faro. Praktyki zawodowe odbywam wraz z Kacprem w jednym ze sklepów sieciowych  Seaside, który znajduje się w galerii nieopodal parku Parque de Lazer. Dzień rozpoczęliśmy od spotkania i omówienia z Adrianą (pracownica mówiąca po angielsku) dostawy dzisiejszego towaru. Omówiła też całą procedurę przyjęcia towaru w sklepie. Następnie szef Rodrigo poinstruował nas, jak odpowiednio wprowadzać i sprawdzać towar w systemie. Dzięki szkoleniu i świetnej współpracy z załogą dobrze wykonaliśmy wszystkie powierzone nam zadania, dobrze się przy tym bawiąc. W pracy szkoliliśmy swój angielski i portugalski poznając jednocześnie, jak funkcjonuje Seaside. Te doświadczenia na pewno zaowocują w przyszłości i będą miłym wspomnieniem.

Magda i Kacper kl. V e

Więcej zdjęć…