Sobota i niedziela w Faro – 14-15.10.2023 r.

Sobotni poranek rozpoczął się tak samo jak poprzednie. Udaliśmy się do pracy, tym razem po raz ostatni. Wykonywaliśmy swoje obowiązki jak dotąd, ale na naszych twarzach pojawiał się smutny uśmiech mówiący – To już ostatni raz, szkoda. Pożegnaliśmy się z pracodawcami, podziękowaliśmy za miłe przyjęcie i wyrozumiałość. To nie był koniec pożegnań. Wybraliśmy się na wycieczkę do Silves – dawnej stolicy Algarve. Zobaczyliśmy przepiękny zamek Ponte Romana wznoszący się na wzgórzu i ujrzeliśmy inne urokliwe zakątki tego miasta. Następnie udaliśmy się do pięknego Lagos. Ostatni przystanek to słynąca z wysokich klifów Ponta da Piedade oraz słynna Praia do Camilo. Przepiękne miejsca. Po powrocie czekało nas jeszcze bardzo ważne spotkanie podsumowujące praktyki, mianowicie wręczenie Certyfikatów i pożegnalny grill przygotowany dla nas przez Panią Natalię. Niedziela to ostatni dzień naszego pobytu, który upłynął na pakowaniu i przygotowaniu się do lotu. Szczęśliwie powróciliśmy do kraju z całym bagażem wspomnień oraz nowych umiejętności i doświadczeń.