Akademia KRISPOL – kolejny etap szkoleń

W dniach 11 – 13 października 2023 r. odbyły się szkolenia dla uczniów branżowej szkoły I stopnia i technikum dla klas: I m, II m, III m, II i, II k, IV k, II b oraz dla nauczycieli uczących przedmiotów budowlanych i informatycznych. Był to kolejny etap współpracy z Firmą F.H.U. Nice House i Panią Wiolettą Werigo, która w porozumieniu z p. A. Senetrą i za zgodą dyrektora szkoły zaprosiła do współpracy KRISPOL. To firma, która w ramach Akademii KRISPOL przeprowadziła szkolenia dla naszych uczniów i nauczycieli. Szkolenia były prowadzone przez pana Marcina Garbaciaka – menagera ds. szkoleń oraz pana Roberta Szymfelda – specjalistę. Podczas szkolenia została omówiona tematyka dotycząca budowy okien, ich rodzajów oraz serwisowania. Młodzież miała możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące przesłon zewnętrznych, np.: co lepsze: roleta czy żaluzja? Podczas szkolenia okazało się, że od budownictwa do informatyki i programowania niedaleka droga, gdyż pokazano, że automatyka w przesłonach i jej programowanie – to dziedzina informatyków. Szkoleniowcy zaprezentowali MyKrispol – system zintegrowanego zarządzania domem. Młodzież i nauczyciele uczestniczący w szkoleniu byli bardzo zadowoleni z uzyskanej wiedzy. Nie był to ostatni element współpracy z w/w firmami. Pojawiła się propozycja ze strony pracodawców zorganizowania szkolenia dla uczniów, nauczycieli i pracowników firmy NICE HOUSE u pracodawcy KRISPOL w Psarach Małych.

Więcej zdjęć…