Jesienna Olimpiada Młodzieżowa 2023

W Listopadzie na hali II LO w Tomaszowie Lubelskim odbyła się „Jesienna Olimpiada Młodzieżowa 2023„.
Młodzież Tomaszowskich Szkół rywalizowała ze sobą w halowej piłce nożnej, piłce siatkowej, koszykówce i piłce ręcznej.
Naszą szkołę reprezentowali:
Pawłowski Michał 3i, Kosz Kacper 3i, Wysoczyński Mikołaj 3i, Pocztar Jakub 3k, Teterycz Maciej 5k, Bartecki Maciej 4b, Dziura Patryk 3b, Kołodziejczyk Jakub 4u, Strojny Kacper 3k, Wywrotki Albert 3k, Steczkiewicz Mikołaj 1i, Krawczyk Antoni 1i, Jaremko Krystian 1i, Borkowski Patryk 2k, Bobko Bartłomiej 1p, Zwolan Bartosz 2m, Dziura Michał 4k, Gardias Kacper 2k, Śrutwa Artur 4k, Dziura Patryk 3k, Zub Damian 3k, Ushchaapovskyi Rodion 1p, Dobrowolska Martyna 2e, Kubka Paulina 5h, Wawryszczuk Natalia 3e, Molenda Emilia 4e, Fronc Wiktoria 5u, Mateja Maja 4e, Grad Gabriela 2z, Mączka Martna 5u, Drej Wiktoria 1e, Wiciejowska Natalia 2h, Bondyra Kacper 2b, Muca Jakub 4b, Litkowiec Oliwer 3m, Babiuch Kacper 3m, Hałucha Dawid 4k, Malec Bartosz 1b.
Opiekunowie: Piotr Korkosz, Jaromir Korkosz, Robert Gis.