Gwiazdka dla oddziału pediatrycznego

Społeczność naszej szkoły wspólnie ze Szkołą Podstawową Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim zorganizowała akcję pt. ”Gwiazdka dla oddziału pediatrycznego”. Przeprowadzono zbiórkę artykułów szkolnych oraz gier planszowych, które dnia 18 grudnia 2023 roku zostały przekazane pacjentom oddziału pediatrycznego szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Pomysłodawczyniami akcji były Panie: Małgorzata Szałapaj i Katarzyna Danilewicz. Dziękujemy zaangażowanym uczniom, którzy dostarczyli prezenty, a także uczennicom klasy III h – Zuzannie Zawiślak oraz Emilii Przednowek, które ofiarowały je dzieciom ze szpitala. Wielkie ukłony i słowa wdzięczności kierujemy również do pani Justyny Kudyby, która zorganizowała zbiórkę w Szkole Podstawowej Nr 1 i wraz z uczniami swojej szkoły – Magdaleną Kwiką oraz Bartoszem Ziębą wręczyła upominki małym pacjentom szpitala.
Więcej zdjęć…