Promocja Internatu przy ZST-Z

W dniu 21.03.2024 roku uczniowie ze szkół podstawowych z powiatu tomaszowskiego mieli możliwość zapoznania się z ofertą Internatu przy ZST-Z. W promocji placówki brali udział wychowankowie: Katarzyna Mołodeńko, Bogdana Kchomichuk, Oksana Kudenchuk, Sara Ruta, Kacper Kolbuch oraz Fabian Wasylkiewicz. Wychowankowie internatu pokazali młodszym kolegom bazę lokalową placówki: pokoje mieszkalne, świetlice, aneks kuchenny, siłownię, stołówkę oraz wyremontowane łazienki. Przedstawili możliwości rozwijania zainteresowań, zdolności w zajęciach organizowanych w placówce. Rozdawali ulotki promujące internat z ofertą opiekuńczo-wychowawczą skierowaną do młodzieży: zajęcia sportowe, plastyczne, dyskoteki itp. Przygotowano pokaz multimedialny oraz gazetki ze zdjęciami z różnych wydarzeń i uroczystości odbywających się w internacie. Wychowawcy odpowiedzialni za promocję internatu to: Sławomir Nowosad, Piotr Gozdek, Alicja Turowska oraz Jadwiga Szmoniewska – kierownik internatu.

Więcej zdjęć…