Praktyki zagraniczne, Faro, Portugalia 2024

Sobota w Faro – 13.04.2024. W sobotnim poranku, po zjedzonym śniadaniu, całą grupą udaliśmy się autobusem na wycieczkę do Benagil. Olavo, nasz przewodnik, poprowadził nas po jednej z największych atrakcji regionu Algarve. Spacerowaliśmy wyznaczoną ścieżką. Wysokie klify linii brzegowej, przeróżne formy skał wapiennych, turkusowa woda, malownicze zatoczki i groty tworzyły spektakularny krajobraz z widokiem na Ocean Atlantycki. Widzieliśmy nie tylko przepiękny krajobraz, ale także słynną jaskinię Benagil. Gdy już zeszliśmy z trasy skalnej, mieliśmy czas na odpoczynek i plażowanie w pięknej zatoce otoczonej klifami. Następnie udaliśmy się do uroczego miasta Albufeira, gdzie mogliśmy podziwiać jego uroki i kupić pamiątki. Cała wyprawa minęła nam bardzo szybko i przyjemnie. Z dzisiejszego wyjazdu pozostaną nam miłe wspomnienia.