Praktyki zagraniczne, Erasmus+, Chorwacja 2024

11 maja 2024 roku z Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych z Tomaszowa Lubelskiego wyruszyła 16-osobowa grupa młodzieży. Czterech uczniów z technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz dwunastu uczniów z technikum informatycznego pod opieką pań Bożeny Bednarczyk i Iwony Kobak dotarła do Chorwacji, do miasta Kaštela. Po zameldowaniu się w hotelu zjedliśmy pyszne śniadanie i udaliśmy się na spacer nad piękne morze otoczone górskimi krajobrazami. W tym czasie integrowaliśmy się w grupie. Pogoda bardzo nam dopisała, co dodało nam energii na resztę dnia i wynagrodziło długą podróż. Po powrocie do hotelu grupa miała czas wolny do kolacji. Wieczorem grupa zwiedziła pobliskie okolice spacerując na świeżym powietrzu wzdłuż wybrzeża morza. Dbając o kondycję, wstąpiliśmy na pobliską siłownię.

Więcej zdjęć…