Erasmus+, praktyki zagraniczne, Chorwacja 2024

Erasmus+, praktyki zagraniczne, Chorwacja 2024
Kolejny dzień praktyk, wypadający w poniedziałek, po zdobyciu sił i wartości odżywczych w hotelu Roko, udaliśmy się do miejsc praktyk, korzystając z komunikacji miejskiej. Dzień praktyk grupy technikum gastronomicznego składał się z części instruktażowej i praktycznej. Uczniowie poznali technikę przygotowywania i serwowania potrawy o nazwie „risotto z krewetkami”, tymczasem informatycy, pod czujnym okiem mentorów i za ich wsparciem, udoskonalali swój projekt strony internetowej o adopcji psów, dodając do niej nowe elementy graficzne oraz tekstowe. Nowy tydzień praktyk zagranicznych rozpoczęliśmy nauką słówek i zwrotów w języku chorwackim.
Po ciężkim dniu pracy udaliśmy się z powrotem do hotelu, aby odzyskać siły na następny produktywny dzień.