Warsztaty z zasad komunikacji interpersonalnej

13 września uczniowie klas 1e i 3bh uczestniczyli w warsztatach z zasad komunikacji interpersonalnej oraz w wykładach z rozwiązywania zagadek matematycznych organizowanych przez Akademię Zamojską w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki.
Głównym celem Lubelskiego Festiwalu Nauki jest upowszechnianie, promowanie oraz popularyzowanie nauki i badań naukowych w społeczeństwie. Młodzież wraz z opiekunami p. Violettą Bzymek, p. Jolantą Tujaką, p. Katarzyną Neć uczestniczyła w następujących wykładzie: „Rozwiązywanie zagadek matematycznych z językiem Prolog” prowadzonym przez dr. hab. inż. Krzysztofa Pancerza, prorektora ds. nauki i rozwoju AZ oraz kierownika Zakładu Informatyki AZ oraz zajęciach „Komunikacja interpersonalna” prowadzonych przez dr Katarzynę Szmidt z Zakładu Finansów i Rachunkowości AZ.